+421 949 187 909

sk en

Archív úspešnosti predaja M GREY tímu

Priznávame, že nie všetky predaje prebehnú bez problémov a sú tak úspešné ako spomíname nižšie. Robíme však všetko preto aby sme dosahovali len úspešné predaje a spokojnosť majiteľov po zrealizovaní obchodu. Veríme, že na základe naších skúseností a poznatkov zo sveta realít, dokážeme nastaviť obchod tak, aby prebehol rýchlo a efektne. Keď nám dá majiteľ dôveru, po konzultácií nastavíme vhodnú cenu, pripravíme a odprezentujeme nehnuteľnosť, zabezpečíme celý servis a dospejeme k ďalšiemu úspešnému obchodu ako sú uvedené nižšie.

Jednoizbák v novostavbe v Petržalke, na ktorom sa podielal celý náš tím.

Majiteľ chcel byt predať a bol ochotný investovať do rekonštrukcie a zariadenia bytu aby nový majiteľ dostal k dispozicií hotové bývanie. Naš homestaging, príprava, prezentácia, a kompletné zrealizovanie predaja nehnuteľnosti... Ešte dlho sa nám ozývali záujemcovia, takže ak máte byt s potenciálom, radi mu dáme novú tvár a zrealizujeme úspešný predaj.

 

Dvojgarsónka, na ktorú dostal maklér štyri dni, lebo majiteľom predaj ponáhľal. Do druhého dňa bolo dohodnutých sedem obhliadok.

Výsledkom bolo nájdenie vhodného kupujúceho do dvoch dní. Majiteľka dostala štyri konkrétne ponuky. Pre úspech marketingu nehnuteľnosti sa zvolila tichá aukcia, ktorá priniesla majiteľka navýšenie ceny bytu o cca päťtisíc eur. Čo sme sľúbili to sme aj dodržali aj keď sa situácia a podmienky komplikovali. 

 

Byt predaný prvý deň obhliadok, druhému záujemcovi. Stihlo sa to do siedmych dní a to v období sviatkov, Všetkých Svätých!

Byt má výbornú a žiadanú dispozíciu: chodba, vstupná hala, 3 samostatné nepriechodné izby, moderne zrekonštruovaná kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Z kuchyne je vstup na loggiu, ktorú je možnosť si zaskliť – momentálne je otvorená, materiál na zasklenie pripravený k dispozícii novému majiteľovi.  Nachádza sa na 1./12 p. Dom je voľne stojaci, nie terasový. Celková výmera bytu vrátane príslušenstva je 72,50m2 plus loggia cca 2,5m2. K dispozícii pivnica na poschodí a taktiež na prízemí v rámci spoločných priestorov sklad o výmere 46m2. V cene bytu je aj vstavané zariadenie: kvalitná kuchynská linka je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi aj umývačkou riadu, Rolldor v izbe. Ostatný nábytok podľa dohody. Bytový dom je zrekonštruovaný, vstup zabezpečený čipmi aj kamerovým systémom, kompletne zateplený. V okolí veľa zelene, škola, škôlka, obchody, reštaurácie, MHD spojenia, 5 min. pešo električka z Petržalky, bezproblémové parkovanie. 

 

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.