+421 949 187 909

sk en

SME M GREY, REALITY PRE KAŽDÉHO. PONÚKAME SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA KÚPY, PREDAJA A PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ. SME MLADÁ, DYNAMICKY NAPREDUJÚCA SPOLOČNOSŤ SO SÍDLOM V BRATISLAVE.

V roku 2014, po niekoľkých rokoch práce v realitnom prostredí, som sa rozhodla založiť si vlastnú spoločnosť s cieľom vytvoriť realitnú kanceláriu, ktorá bude napredovať, rásť a prinášať na náš realitný trh služby s pridanou hodnotou. Okrem individuálnych klientov, ktorí sa vracajú, sa mi podarilo pre naších klientov zrealizovať množstvo kúp a predajov nehnuteľnosti, v projektoch, ktorým verím a rada som s nimi spolupracovala, napríklad "Ružinovská 44" od spološnosti Junis, či "CityPark Ružinov od spoločnosti Metrostav. Aby som sa však posunula ďalej, rozhodla som sa vytvoriť tím ľudí, aby sme dokázali okrem individuálnych klientov zabezpečiť aj predaj takýchto veľkých projektov. Dnes už verím, že vďaka tímu ľudí v mojej spoločnosti, ale aj úspešnej blízkej spolupráci s profesionálmi v oblasti právneho servisu, finančného poradenstva, marketingu a PR, interiérového dizajnu, archiktúry a podobne, sme schopní sa o to postarať.

Snažím sa a vyberám si spoluprácu s ľuďmi, ktorí rovnako ako ja svoju prácu milujú, baví ich a berú ju ako svoje životné dielo. Tak som sa stretla a do spoločnosti priniesla našu Michaelu Piroskovú, home stagistku a človeka, ktorý pracuje na marketingu nehnuteľnosti. Potvrdilo sa mi, že ľudia, musia mať danosť na svoju profesiu a tak som vyberám aj svojich maklérov. Dnes už možem povedať, že síce nováčik, ale vďaka úspešným predajom je najlepším Miro Kadnár, náš senior realitný maklér.

Spolupracujeme s profesionálnymi hypotekárnymi a poisťovacími agentmi. Právne služby nám zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária. Nehnuteľnosti nám fotí fotograf a home staging realizujeme v spolupráci s architektmi a projektantmi. Stále hľadáme a radi spolupracujeme s novými investormi, či vývojármi v oblasti stavebníctva, aby sme Vám vedeli ponúknuť kvalitné bývanie za adekvátne ceny.

Vďaka rozsiahlej databáze predávajúcich a dopytujúcich klientov sa u nás väčšina predaja nehnuteľností uskutoční bez potreby inzercie na realitných portáloch. Sme silne orientovaní na zákazníka a ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Dôkladne zanalyzujeme potreby predávajúceho, stav nehnuteľnosti, situáciu na trhu a tak nastavíme predajnú cenu a celý postup.

Dôverujte a zverte nám predaj Vašej nehnuteľnosti. Náš tím sa postaráme o všetko...

Erika Mikulec Sivá a môj tím M GREY

 

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.