+421 949 187 909

sk en

V mori realitiek je M GREY  tá s more službami...

Naozaj je veľké množstvo realitných kancelárií alebo samostatných maklérov. Našu konkurenciu si vážime, ale snažíme sa veci robiť s pridanou hodnotou. Preto by sme Vám radi odprezentovali služby, ktoré Vám ponúkame ako kompletný balík:

  1. Maklérska činnosť: Veríme, že výber správnych ľudí je základným stavebným dielcom pre vybudovanie dobrého tímu. Našich maklérov sme si vyberali, a všetci sú zanietení pre prácu realitného makléra. Máme ľudí, ktorí sa špecializujú na konkrétne oblasti, veríme tiež v kontinuálne vzdelanie, či už interné alebo odborné v inštitúciách, ktoré vedia o čom hovoria. 
  2. Analýza nehnuteľnosti a príprava ceny: Po osobnom stretnutí vybraný maklér pripraví dôkladnú analýzu nehnuteľnosti, konkurencie, potenciálu a pripraví najvhodnejšie nacenenie nehnuteľnosti a postup jej predaja.
  3. Príprava nehnuteľnosti alebo inak HOME STAGING: Veríme, že príprava nehnuteľnosti je dôležitá pre úspešné odprezentovanie. Tiež je dôležité aby nehnuteľnosť ukázala potenciál pre  čo najširšie pole možných záujemcov, a preto veríme v silu homestagingu. U nás nehnuteľnosť pripravuje náš dizajnér, podčiarkne to, čo je na Vašej nehnuteľnosti najlepšie alebo iné.
  4. Profesionálny fotograf: Vždy chceme ukázať realitu čo najlepšie, aby si klient naozaj vedel priestor predstaviť. Veľakrát sa stretávame s fotografiami, ktoré sú rozmazané, fotené v noci, alebo naopak tie, kde photoshop vytvára nereálny dojem. Naším cieľom je spojiť homestaging a profesionálne nafotenie, aby sa ukázal potenciál nehnuteľnosti a oslovil tých správnych klientov.
  5. Marketing nehnuteľnosti: Naše databázy a využívanie online inzercie zaručuje dosah na najväčší možný okruh záujemcov. A samozrejme nezabúdame ani na silu sociálnych sietí.
  6. Advokátska kancelária: Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá pripravuje všetky autorizované zmluvy na základe potrieb a požiadaviek všetkých zúčastnených strán.
  7. Hypotekárne centrum: Naše úverové poradkyne Vám radi poradia s existujúcimi úvermi, presunom úverov, alebo aj novými úvermi, či poistením nehnuteľností. Rovnako ako v prípade advokáta, pracujú vždy s konkrétnym klientom, aby všetko prebehlo v poriadku.
  8. Sťahovanie: Vytvorili sme balík služieb spojených s presťahovaním po predaji bytu a podieľame sa tak na nákladoch a situácií, ktoré po predaji bývajú najviac stresujúce.

O Vašu nehnuteľnosť sa vždy postarajú profesionáli vo svojej oblasti. Naším cieľom je Vaša spokojnosť, rýchly a úspešný predaj nehnuteľnosti.

Ak máte pocit, že by sme vedeli spraviť ešte viac, dajte nám vedieť. Či už ako potencionálny zákazník, nový spolupracovník, či spoločnosť, ktorá by nám vedela poskytovať zaujímavú službu alebo produkt, sme otvorení novým nápadom, lebo chceme robiť veci inak, lepšie!

Tím M GREY

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.