+421 949 187 909

sk en
Projekt CityPark Ružinov Hľadáte bývanie v centre diania, vo vydarenom projekte len kúsok od centa Bratislavy? CityPark Ružinov splní Vaše očakávania!
Vychutnajte si svoju kávu Tím M GREY sa Vám postará o Vašu nehnuteľnosť
Viete o nehnuteľnosti na predaj? Ozvite sa nám a my Vás odmeníme!
office-ZVNC-mgrey.sk
+421 949 187 909
Home Staging Nech Vaša nehnuteľnosť prehovorí ku kupujúcim!
Vyberaj starostlivo, vyber si nás! Máš motiváciu, vášeň a cieľ byť najlepší? My budeme tvojou inšpiráciou! Staň sa súčasťou nášho tímu M GREY, hľadáme tých najlepších.

Hodíš sa k nám a máš čím prispieť do nášho tímu?


 


Písať opisy a charakteristiky nám príde zbytočné a nájdeš ich všade naokolo. Neosvedčilo sa nám diktovať, koho hľadáme a aký/á ma byť, lebo veríme, že ty sám musíš cítiť, či sme ten správny tím, tá správna profesia a spôsob akým chceš a vieš pracovať a žiť. Každý z nás vie, čo má rád alebo aspoň vo vnútri cíti, kam ho to ťahá. Ak máš pocit, že na tú foto k nám patríš, si stotožnený so štýlom, akým chceme robiť realitný biznis, napíš nám na office-ZVNC-mgrey.sk.

Povedať, že má šancu každý, by bolo trúfale. Vyžadovať skúsenosti, či prax vítané, ale nie nevyhnutné. Dokonca, preferujeme nováčikov s danosťami na tento biznis ako znechutených, či pokazených maklérov s praxou. Každý z nás študoval alebo pracoval v inom odvetví, ale vždy nás to ťahalo určitým smerom a v M GREY sme sa stretli v správny čas a dostali sme možnosť robiť to, čo nás baví. Ak sa vidíš v predaji alebo by si rád riešil prenájmy, ak máš pocit, že k naším službám by si vedel prispieť aj niečím iným, tak nás kontaktuj. Jediné kritérium je byť tým správnym pre M GREY, my Ťa radi naučíme tomu, čo už vieme, dáme ti šancu zabehnúť sa a využiť svoj potenciál naplno.

Tím M GREY
office-ZVNC-mgrey.sk
 
Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.