+421 949 187 909

sk en

INVESTIČNÉ PRÍLEŽITOSTI


To najväčšie a najzaujímavejšie sa na web, či do realitnej inzercie väčšinou nedostáva. Vďaka pôsobeniu na realitnom trhu v Bratislave, som mala možnosť spolupracovať s ľuďmi a spoločnosťami, ktorí sa zaoberajú, či podieľajú na stredných a veľkých projektoch, vyhľadávajú a spájajú dopyt s ponukou, vedia o zaujímavých nehnuteľnostiach s potenciálom. Vždy to bola pre mňa sféra, ktorá ma zaujímala a napĺňala, a preto som sa rozhodla rozšíriť svoj tím a začať sa výhradne zaoberať touto oblasťou a spojiť tých správnych ľudí a tak sa podieľať na investíciách do zaujímavých projektov.

 

MOMENTÁLNE TOP INVESTIČNÁ PONUKA

Momentálne pre Vás máme investičnú príležitosť "REKREAČNÝ OBJEKT BUKOVEC," vzdialený od centra mesta 8 km a od okraja 5 km na západ od mesta Košice

Základné informácie

  • Predmetom predaja je pozemok priamo na pláži o výmere 7075m2 s projektovou štúdiou “Rekreačný rezort Bukovec pre územné konanie” v rekreačnej oblasti Bukovec okres Košice.
  • Na pozemku sa nachádza hotel a vrt (12m3 vody/deň) s minerálnou vodou blížiacou sa kvalite kojeneckej vody.
  • Predmet riešenia: rekreačný rezort Bukovec s apartmánovými bytmi, obchodnými priestormi, reštauráciou, domom služieb, bazénmi a športovými aktivitami.

 

Ak máte záujem, rada Vás na základe Vašich požiadaviek, oboznámim so zaujímavými projektmi, možnosťami investovať, či spolupracovať s tými najlepšími. Dohodnite si so mnou už dnes osobné stretnutie telefonicky na +421949187909 alebo mailom na erikamikulecsiva-ZVNC-mgrey.sk.

 

 
 
Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.