+421 949 187 909

sk en

Blog - mgrey.sk

Vyhľadávanie
Kategórie
Späť na blog

 

Je to naozaj nevyhnutné využitie služby HOMESTAGING?

 

 

Homestaging príprava nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom: Mýtus alebo zázrak Milénia?

 

Home staging je proces profesionálneho dekorovania Vašej nehnuteľnosti, aby váš domov vyzeral krásne a atraktívne pre kupujúcich. Ako je to ale možné? Nemyslíme tým proces ako zakryť negatívne aspekty domova, ale zdôrazniť pozitívne vlastnosti vášho domova a ukázať potenciál budúcim kupujúcim, ako využiť priestor, ktorý vaša nehnuteľnosť ponúka.

 

Vybrali sme pre Vás 4 najväčších benefitov prečo je Home staging v dnešnej dobe nevyhnutný.

 

Homestaging  pomôže vašej nehnuteľnosti vyniknúť online !

Ľudia milujú prezerať si interiérové dizajny, dizajnové magazíny a blogy z nejakého dôvodu. Väčšina ľudí nežije v precízne zariadených domovoch, ktoré možno vidieť  na nablýskaných stránkach magazínov. Výsledkom je, že tieto modely domovov sú zvyčajne náročnejšie a väčšina ľudí by rada žila v takom krásnom priestore, ktorý má šmrnc! V dnešnej online dobe ľudia trávia  oveľa viac času na internete ako predtým  a je nanajvýš dôležité vyčnievať z davu. Sami to poznáte - hľadáte si svoj vysnívaný domov, už ste zúfalý z prezerania si  všetkých ponúk, čas máte tak isto  limitovaný . Odpovedzte si sami, aké kritéria by mala  spĺňať nehnuteľnosť, ktorú si vyberiete z pomedzi všetkých ponúk, ktorá sa nachádza na online realitnom trhu, aby ste si dohodli s realitným maklérom obhliadku ?

 

Home staging pomáha pri predstave využiteľnosti priestoru a uvidieť tak skrytý potenciál!

Keď je domov prázdny, môže byť ťažšie, aby si niekto predstavil bývanie v ponúkanej nehnuteľnosti. Môže to pôsobiť chladne nezaujímavo a to určite nechcete, aby potencionálny kupujúci cítil niečo iné ako Vitaj Doma! Je dôležité aby potencionálny kupujúci videl domov ako miesto, do ktorého sa môže okamžite presťahovať a začať sa tešiť. Je to všetko o vytvorení emocionálneho spojenia: Keď sa niekto zamiluje do priestoru, je oveľa jednoduchšie, aby sa rozhodol pre kúpu.

 

Homestaging otvára priestor!

Zdá sa, že úplné vyprázdnenie priestoru pôsobí, že sa zdá byť väčší, ale naopak, miestnosti môžu skončiť vyzerajúc aj malé, keď sú úplne prázdne. Niekedy si ťažko ľudia dokážu predstaviť koľko miesta  ich kráľovská posteľ zaberie, a možno si myslia , že potrebujú viac priestoru,  i keď v skutočnosti ani nie. Zobrazenie spôsobu, akým môže byť priestor v miestnosti využiteľný, prináša kupujúcim krok bližšie k tomu, že si predstavujú ako tam v skutočnosti žijú.

 

Ako sa dosať k profesionálnemu homestagingu?

Jednoducho nachádzame sa na Facebookovej stránke a Instgrame, kde nás nájdete pod menom Homestaging by M GREY. Pozrite si históriu našich prác a premien ktoré sme doposiaľ zrealizovali. Ohľadom akýchkoľvek informácii alebo konzultácie ohľadom Vašej nehnuteľnosti nič nedáte, práveže získate, ak si necháte poradiť pri predaji Vašej nehnuteľnosti od profesionálov.

 

homestaging-ZVNC-mgrey.sk

s pozdravom M GREY

 

 

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.