+421 949 187 909

sk en

Blog - mgrey.sk

Vyhľadávanie
Kategórie
Späť na blog

Bratislavská „realitka“ M-GREY prišla s naozaj kreatívnym a vtipným nápadom. Majú totiž „reality pre každého“. Aj pre takého pána premiéra.

Bratislavská realitná kancelária prišla s naozaj vtipnou kampaňou. V hlavnej úlohe Róbert Fico

Bratislavská „realitka“ M-GREY  prišla s naozaj kreatívnym a vtipným nápadom. Majú totiž „reality pre každého“. Aj pre takého pána premiéra.

K súčasnej situácii na našej politickej scéne sa iný billboard k realitnému trhu ani nehodí. Je vtipný, úderný a ľahko zapamätateľný.

„M -Grey má v ponuke, okrem realít bežného typu,  aj mimoriadne nadštandardné nehnuteľnosti, ktoré by uspokojili aj klienta ako je náš premiér,“ dodáva majiteľka realitnej kancelárie.Celú kreatívu mala na starosti agentúra LTBC, ktorá je v reklamnom svete nováčikom, no práve takéto kampane je môžu pomôcť k vysneným klientom.

“Kampaň môžete vidieť v outdoore, ale hlavným cieľom je virálny potenciál a free media coverage. Máme vymyslenú digitálnu stratégiu ako billboard nasadiť tak, aby sa stal virálnym. Predbežne chceme osloviť okolo 20 + on-line médií aj off-line média,” vyjadrila sa agentúra LTBC, ktorá za týmto počinom stála.

Musíme asi všetci uznať, že copywriter spomínanej agentúry trafil naozaj do čierneho! :D

https://sketcher.startitup.sk/bratislavska-realitna-kancelaria-prisla-s-naozaj-vtipnou-kampanou-v-hlavnej-ulohe-robert-fico/

Zdroj: SKETCHER.sk, autor: Tomáš Nagy

Novinky a aktuality
V krátkosti o nás

Okrem základných maklérskych, právnych, a hypotekárnych služieb máme v našom portfóliu home staging, profesionálne fotenie a sťahovanie. Pracujeme na tom aby naše služby boli úplne a predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti prebehol s našou maximálnou a Vašou minimálnou zodpovednosťou a aktivitou.